• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    30 000 - 50 000 Kč/měsíc
Mistr výroby/ porcovny drůbeže
Trhový Štěpánov

Hledáme pracovníka na pozici mistr porcovny drůbeže v provoze Trhový Štěpánov.
Náplň práce: organizace a koordinace prací na porcovně drůbežího masa, kontrola kvality produkce, dodržování veterinárních předpisů a technologických norem, vedení výrobní dokumentace, participace na auditech (HACCP, IFS).
Požadujeme: zodpovědnost, časovou flexibilitu, schopnost týmové práce a motivace pracovníků, trestní bezúhonnost, zkušenost s vedením kolektivu a prací v potravinářství (výhodou), základní znalost práce na PC (word, excel, e-mail), zdravotní způsobilost pro práci s potravinami.
Nabízíme: práci pro stabilní českou společnost s 30ti-letou tradicí na trhu, možnost profesního růstu, odpovídající mzdové ohodnocení: 24.000 základní mzda + zákonné příplatky a osobní ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích (výše mzdy až 50.000,- Kč). Nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, zaměstnanecké půjčky, firemní rekreační zařízení za zvýhodněné ceny
Strukturované životopisy zasílejte na: mzdy@rabbit.cz
První kontakt: e-mailem

Detaily o pracovním místě:
Firma: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Okres Trhový Štěpánov
Pracovní pozice Mistr výroby/ porcovny drůbeže
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 3. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    47 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Trhový Štěpánov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mistr výroby/ porcovny drůbeže ve městě Trhový Štěpánov? Pošlete svůj životopis firmě RABBIT Trhový Štěpánov a.s. ještě dnes.