Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Mistr
Pacov

Požadujeme: samostatnost, iniciativu, odpovědnost, organizační schopnosti, komunikativnost, znalost technické dokumentace.

Náplň práce: řízení výrobních procesů, spolupráce při plánování řízení výroby, zodpovědnost za dodržování termínů, řízení zaměstnanců ve svěřeném úseku.

Nabízíme: náborový příspěvek 15 000 Kč, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, možnost rozšíření odbornosti ve vlastní svářečské škole, odborné certifikace potřebné pro práci v EU, další výhody dané firemní kulturou.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Okres Pacov
Odvětví práce
Pracovní pozice Mistr
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 17. 8. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., Pacov, Nádražní /
  • Kontaktní osoba: Marie Veselá
  • Telefon: 724589699
  • E-mail: personalni@pacovske.cz
Pacov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mistr ve městě Pacov? Pošlete svůj životopis firmě PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. ještě dnes.