Mistr/operátor výroby, až 43.000, odměny
Rosice, Rosice

Čisté prostředí, dobrý pracovní kolektiv a firma u které se můžete stát jedním z prvních a zároveň klíčových zaměstnanců!

Pokud hledáte právě toto, napište nám!

Hledáme multifunkčního člověka, který chce pracovat na přední operátorské pozici v úplně nové, moderní výrobní hale, kde bude příležitost uplatnit zdravý selský rozum, manuální zručnost a využít svoje různorodé zkušenosti z minulých zaměstnání.

Náplň práce:

Obsluha linky

Příležitostná práce s VZV

Vyhodnocování chyb linky

Čištění filtrů

Drobné opravy

Nabídka: Nabízíme:

Práci odpovídající Vašim zkušenostem

Až 43.000 brutto

Odměny

Pohodovou atmosféru na pracovišti

Férové jednání bez podrazů

Požadavky: Požadujeme:

Chuť pracovat ve 12 ti hodinových směnách

VZV průkaz

Výhodou je pro nás například: Svářečský průkaz, vyhláška 50 či zkušenost ze zámečnické dílny