Mechanik seřizovač ELEKTRO
Ústecký kraj, Most

POPIS POZICE:
Do společnosti v ústeckém kraji hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Mechanik seřizovače (m/ž).Vhodné i pro absolventy ale také i pro zkušené seřizovače!

Pracovní náplň:
- komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení

BENEFITY:
* 5 týdnů dovolené
* bonusy/premie
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* sick days
* Cafeterie
* stravenky

POŽADAVKY:
* platná vyhláška 50/78 Sb. §5
* prácet s PC - zejména MS OFFICE
* ochota pracovat ve TŘÍSMĚNNÉM PROVOZE
* aktivní řidičem (sk. B)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Most
Odvětví práce Mechanik
Pracovní pozice Mechanik seřizovač ELEKTRO
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 14. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mechanik seřizovač ELEKTRO ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Most - Mechanik
Most - nejbližší úřady práce