Mechanik motorových vozidel, elektromechanik dopravních prostředků

Brno-město, Brno

Poznámka k volnému místu:
Společnost HOOK CZ s.r.o., výrobce tažných zařízení, hledá pracovníka na pozici montážník tažných zařízení.
Náplň práce:
- Montáže tažných zařízení
- Montáže elektroinstalací k tažným zařízením
Požadavky:
- Vyučení v oboru autoelektrikář nebo automechanik
- Řidičský průkaz sk. B
- Manuální zručnost a zájem o auta
- Zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
- Dlouhodobý pracovní poměr
- Finanční ohodnocení podle pracovního výkonu
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění
Jestliže Vás zaujala naše nabídka, pošlete prosím svůj profesní životopis na uvedený e-mail nebo kontaktujte p. Prokešovou na tel.: 739 631 953

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: HOOK CZ s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Mechanik motorových vozidel, elektromechanik dopravních prostředků
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 24 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mechanik motorových vozidel, elektromechanik dopravních prostředků ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě HOOK CZ s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Výroba a provoz