Marketingový specialista - Říčany u Prahy
Říčany u Prahy, Říčany u Prahy

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti obchodu, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Marketingový specialista.

Náplň práce

• Vytváření marketingových strategií v závislosti na cílech společnosti

• Plánování marketingových kampaní s obchodními partnery

• Příprava a realizace marketingových kampaní

• Spolupráce s obchodním, prodejním a produkčním týmem

Požadavky

• SŠ vzdělání

• Smysl pro tvorbu propagačních materiálů

• Schopnost orientace na trhu

• Kreativní myšlení

• Znalost MS Office – především Excel

• Administrace výroby TV spotů – výhodou

• Posty na sociální sítě – copywriting výhodou

• Administrace výroby letáků

• AJ výhodou

• Samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

• Rozmanitou práci na projektech v nadnárodní společnosti

• Firemní benefity

• Mobil, notebook i pro soukromé účely

• Lokalita pracoviště – Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.