Manipulační dělník

Brno-venkov, Veverská Bítýška
  • Směnnost: Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 16
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 23 760 Kč/měsíc

První kontakt: e-mailem nebo osobně (Masarykovo nám.77, Veverská Bítýška v pracovní dny)

NÁPLŇ PRÁCE:
příprava komponentů pro výrobu, skládání operačních roušek, kompletace operačních setů
POŽADUJEME:
manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, spolehlivost, minimální znalost ČJ (není podmínkou)
NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené
Finanční zvýhodnění za směnný provoz
Příspěvek 4000 Kč na rok do Kafeterie (po zkušební době)
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
Roční odměna 12 000Kč (při splnění všech podmínek)
Multisport karta
Firemní akce (sportovní den, dětský den, vánoční večírek)
Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny
Práci v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Místo výkonu práce:
Masarykovo nám. č.p. 77, Veverská Bítýška 664 71, okr.Brno-venkov - jako hlavní místo výkonu práce
HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, Malá Bukovina 50, Chvalkovice 552 04, okr.Náchod
HARTMANN-RICO a.s. - pracoviště, Bělohradská 109, Havlíčkův Brod 580 01, okr. Havlíčkův Brod
HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, 1.Máje 399, Zastávka u Brna 664 84

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: HARTMANN - RICO a.s.
Lokalita: Veverská Bítýška
Pracovní pozice: Manipulační dělník
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 760 Kč
Nabídka přidána: 1. 6. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Veverská Bítýška - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manipulační dělník ve městě Veverská Bítýška? Pošlete svůj životopis firmě HARTMANN - RICO a.s. ještě dnes.