Manipulační dělník/dělnice, obsluha VZV - Frenštát p.R.
Frenštát pod Radhoštěm

Hledáte si zaměstnání a priorita je pro Vás stabilita a pravidelné směny?

Obsazujeme pozici manipulační dělník s VZV v nepřetržitém provozu!

Co Vám můžeme nabídnout?

stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti

férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům

práci v nepřetržitém provozu (8 - 12 hodinové směny)

vše vás řádně naučíme, abyste mohl svoji práci vykonávat v požadované kvalitě

vybavíme vás veškerými osobními ochrannými pracovními pomůckami

pokud nebudete mít oprávnění na vysokozdvižný vozík, zajistíme vám ho

25 dnů dovolené a další zajímavé benefity

nástup možný ihned

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

manipulace s odpadem v rámci provozu výrobní společnosti

nakládání a vykládání s pomocí VZV

třídění a separace odpadu

Jaké jsou naše požadavky?

FYZICKÁ ZDATNOST

pracovitost, dochvilnost

spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

čistý trestní rejstřík

zkušenosti s VZV

ŘP sk. B

výhodou oprávnění na VZV (v případě, že jej nebudete mít, zajistíme jej)

vhodné i pro OZP

Další informace o pozici:

práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)

pracovní úvazek: 12 hodin/den, nepřetržitý provoz (v případě domluvy i 8 hodin/den)

benefity: 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč za každý odpracovaný den, akciové programy, příspěvky na pojištění odpovědnosti, penzijní a životní pojištění, firemní akce, firemní soutěže, slevy na pracovní oděvy, volání v síti Vodafone, PHM, energie a další

V případě Vašeho zájmu, prosím, pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře, přiložte životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme za Váš zájem.

Detaily o pracovním místě:
Firma: SUEZ CZ a.s.
Okres Frenštát pod Radhoštěm
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Manipulační dělník/dělnice, obsluha VZV - Frenštát p.R.
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 500 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Frenštát pod Radhoštěm - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manipulační dělník/dělnice, obsluha VZV - Frenštát p.R. ve městě Frenštát pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě SUEZ CZ a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Frenštát pod Radhoštěm - Manuální práce
Frenštát pod Radhoštěm - nejbližší úřady práce