MANAŽER RETAILOVÉHO FINANCOVÁNÍ Praha (100-120.000 Kč)
Praha

Pohybujete se v oblasti financování retailových aktivit? Máte zkušenosti s vedením menšího týmu finančních poradců?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní obchodní společnost v oblasti obnovitelných zdrojů hledá posilu do svého týmu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • příprava strategií a rozpočtů pro čerpání finančních zdrojů zejména prostřednictvím retailových poradenských sítí
  • vedení menšího týmu finančních poradců
  • rozvoj vztahů s distribučními sítěmi
  • příprava investorských akcí
  • návrh plánů aktivit pro akvizici investorů
  • příprava reportů pro investory

CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • strategické myšlení, výborné komunikační dovednosti

CO NABÍZÍME?

  • roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • občasný home office
  • nové, moderní kanceláře
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Ekonomika/Bankovnictví
Pracovní pozice MANAŽER RETAILOVÉHO FINANCOVÁNÍ Praha (100-120.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 100 000 Kč - 120 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MANAŽER RETAILOVÉHO FINANCOVÁNÍ Praha (100-120.000 Kč) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Ekonomika/Bankovnictví
Praha - nejbližší úřady práce