Manažer projektů energetiky

Třebíč

Máte technické vzdělání a zkušenosti s vyhodnocováním nabídek, řízením projektů? Potřebujeme komunikativní AJ a ochotu cestovat zakázkami po ČR. Nabízíme časově flexibilní práci, zajímavý plat 13x ročně + prémie, firemní auto i k soukromým účelům.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Projekční činnost a inženýring v oblasti energetiky
  • Vyřizovat přípravu smluv a realizaci objednávek
  • Vytvářet  dokumentaci a vést její archivaci
  • Řídit jednotlivé zakázky produktů
  • Aktivně komunikovat s obchoďáky, klienty a dodavateli

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Rozmanitou práci ve stabilní společnosti
  • Zázemí stabilní středně velké společnosti
  • Zajímavý plat 13x ročně + prémie
  • Roční odměny
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office ad hoc
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • 25 dní dovči
  • 3 dny sick days
  • Služební cesty po ČR
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Výhodný mobilní tarif
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: region Třebíč

Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Lokalita: Třebíč
Pracovní pozice: Manažer projektů energetiky
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2023
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer projektů energetiky ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě NOVÝ START, personální agentura s.r.o. ještě dnes.