MANAŽER PROCESNÍCH INŽENÝRŮ | SLUŽEBNÍ AUTO
Kraj Vysočina, Nové Město na Moravě, Nové Město na Moravě

POPIS POZICE:
Charakterizuje Vás schopnost vést a motivovat lidi? Chcete se podílet na rozvoji týmu a společnosti? Domluvíte se anglicky a nebojíte se výzev? Potom jste přesně ten, koho hledáme - MANAŽERA PROCESNÍCH INŽENÝRŮ!!

Co bude Vaším úkolem:
- vedení týmu procesáků, jejich motivace, rozvoj,
- optimalizace výrobních procesů - transfery výroby, nové produkty,
- úzká spolupráce s top managementem,
- komunikace napříč celým závodem,
- vysoké pracovní nasazení - neustálé vyhledávání zlepšováků, proaktivita, iniciativa, důslednost,
- denní komunikace v anglickém jazyce - spolupráce se zahraničními pobočkami.

BENEFITY:
- služební automobil
- moderní pracovní prostředí
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování
- cafeterie

POŽADAVKY:
- SŠ nebo VŠ - technického směru
- AJ - denní komunikace
- praxe z automotive vítána!
- zkušenost z pozic procesního inženýra nebo projektového manažera ve výrobní společnosti požadována + praxe s vedením alespoň menšího týmu lidí
- znalost a aplikace nástrojů LEAN