Manažer pobočky

Olomoucký kraj, Olomoucký kraj

Náplň práce

Právě hledáme obchodního manažera, který otevře novou obchodní pobočku LICIT Point v jednom z následujících krajů – Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Královéhradecký.
Co budete dělat?
- Aktivně nabízet naše jedinečné služby potenciálním klientům, pečovat o své stávající klienty - Tvořit vlastní obchodní tým (nábor, vedení a rozvoj)
- Vést, řídit a motivovat svůj tým obchodních manažerů
- Kontrolovat činnosti obchodních manažerů a být jim nápomocen při plnění nastaveného plánu
- Zodpovídat za plnění výsledků pobočky a týmu obchodních manažerů
- Pravidelně reportovat výsledky celé pobočky
- Pravidelně se účastnit obchodních porad v Ostravě

Co Vám nabízíme?
- Příležitost založit obchodní pobočku LICIT point
- Příležitost vést a dále rozvíjet svůj obchodní tým
- Práci s jedinečnými, prověřenými službami, které mají smysl, a které pomáhají lidem šetřit peníze, čas i starosti
- Spolupráci na živnostenský list/IČO s nadstandardním finančním ohodnocením
- Měsíční odměnu dle výkonu obchodního týmu v rozmezí 36.000 – 86.000 Kč
- Zázemí stabilní české společnosti
- Možnost rozvoje obchodních a komunikačních dovedností díky pravidelným školením
- Finanční i nefinanční marketingovou podporu Vašeho LICIT Pointu
- Být součástí přátelského kolektivu
- Dostatek časové flexibility a prostoru pro vlastní rozhodování

Předpoklady

Co od Vás očekáváme?
- Obchodního ducha, zaměřeného na plnění nastaveného plánu
- Ambice dosahovat vysokých výsledků a odnášet si adekvátní odměnu
- Umění řídit lidi a účinně s nimi komunikovat
- Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
- Ochotu učit se nové věci a postupy - Spolehlivost
- Středoškolské vzdělání s maturitou - Platný ŘP sk. B
- Základní znalost práce na PC

Specializace

Obchod a služby

Detaily o pracovním místě:
Firma: eCENTRE, a.s.
Okres Olomoucký kraj
Odvětví práce Obchodní manažer
Pracovní pozice Manažer pobočky
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 8. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manažer pobočky ve městě Olomoucký kraj? Pošlete svůj životopis firmě eCENTRE, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomoucký kraj - Obchodní manažer