Magistr/a farmacie
Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm

Hledáme vhodné uchazeče na pozici MAGISTR FARMACIE!

Staňte se součástí týmu, který kromě komplexních lékárenských služeb poskytuje také prodej širokého spektra kosmetických výrobků, rehabilitačních a kompenzačních pomůcek.

Výborná příležitost pro nalezení nového uplatnění v přátelském prostředí s orientací na zákazníka ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Výborná příležitost pro všechny, kteří mají požadovanou kvalifikaci, chtějí pracovat v přátelském kolektivu, něco nového se naučit. Možnost pracovat mimo korporát a kariérně růst. U nás se můžeš stát i vedoucím lékárny.

Možnost práce na částečný či zkrácený úvazek, případně brigádně, víkendově, nebo dle domluvy!!

Co Vás čeká?

  • poskytování lékárenských služeb pacientům včetně komplexního poradenství

  • činnost spojená s provozem

  • prodej zdravotnických pomůcek

  • prodej dermokosmetiky

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru Farmacie

  • vstřícný přístup k pacientům a empatii

  • flexibilitu

  • chuť se učit novým věcem

  • orientaci na výkon a na zákazníka

  • preferujeme praxi, ale není podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:

  • HPP nebo dle domluvy (částečný úvazek, brigáda...)

  • nadstandardní mzdu a individuální přístup

  • náborový příspěvek

  • prémiový systém zaměřený na jednotlivce a výkon

  • bonusy z prodeje doplňkového sortimentu

  • stravenky

  • podporu dalšího vzdělávání

  • příplatky za víkendové služby

Detaily o pracovním místě:
Firma: KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
Okres Frenštát pod Radhoštěm
Odvětví práce
Pracovní pozice Magistr/a farmacie
Směnnost práce -
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 31. 7. 2020
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání -

Kontaktovat zaměstnavatele

KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
  • Kontaktní osoba:
  • Telefon:
  • E-mail: valihrachova@adept-service.cz
Frenštát pod Radhoštěm - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Magistr/a farmacie ve městě Frenštát pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě KEEP-IN-TOUCH s.r.o. ještě dnes.