LOGISTIKA | MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ S AJ
Kraj Vysočina, Pelhřimov, Pelhřimov

POPIS POZICE:
Krásná moderní výroba, německá kvalita, žádný těžký průmysl ani automotive!
Produkt celosvětové úrovně, který se vyrábí tady na Vysočině!!!!

Hledáme člověka, který má zkušenost s logistikou, nákupem, plánováním, skladovým hospodářstvím ... Takže takového Ferdu mravence :-)

Tato pozice je NOVÁ! A bude tedy tak trochu na TOBĚ, jak to pojmeš ...

Přímý nadřízený (vedoucí logistiky) je v ČR, ale spolupráce s pobočkami v zahraničí bude na denním pořádku.
Bude se nám jednat o úzkou spolupráci s výrobou a kvalitou.
Materiál jsou plastové, hliníkové komponenty, žádné technické složitosti.
Potřebujeme kolegu, který dokáže komunikovat s dodavateli a našimi partnery.
Bude zde velká zodpovědnost za materiálové hospodářství, tok materiálu a dodržování výrobních plánů.

BENEFITY:
- mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností uchazeče
- 13. mzda
- dovolená 5 týdnů
- pružná pracovní doba
- příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dopravu
- firemní akce

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ
- ANGLIČTINA - komunikativní - denní spolupráce s centrálou v zahraničí
- PRAXE min. 5 let ( plánování / logistika / materiálové hospodářství)
- zkušenost z výrobního prostředí
- pokročilá úroveň Excelu