Vedoucí technik- logistik textilní výroby
Sokolov

Způsob kontaktu:
- e-mailem: m.walterova@lasting.eu

Náplň práce:
- Vedoucí technik a logistik výroby v textilním odvětví (výroba funkčních ponožek a prádla).
- Zpracování plánu výroby a zajištění logistické služby k plnění výroby .
- Objednávání materiálu, kontrola kvality výroby a řízení provozu v pletací a šicí dílně.

Požadavky:
- středoškolské vzdělání v textilním oboru nebo vyučen v oboru pletař seřizovač pletacích strojů
- uchazeč musí být technicky zdatný, komunikativní, schopen řídit koletiv podřízených zaměstnanců, plnění zadaných úkolů.

Podmínkou přijetí je
- znalost práce na PC a programů / Excel/ Microsoft ofice
- ŘP skupiny B.
- Čistý rejstřík trestu.

Výhodou je znalost anglického jazyka.

Nábízíme bydlení v blízkosti firmy.