Lektor kroužku Veselé vědy - až 250,- Kč/hod

Lektor kroužku Veselé vědy - až 250,- Kč/hod
Praha, Praha

Protože nám dělá radost objevování, bádání a zkoumání v oblasti přírodních věd a protože víme, že malých vědců, kteří by rádi objevovali s námi, je všude spousta, hledáme pro naše kroužky nadšené lektory :-)

Proč se stát lektorem našich kroužků? Mají nejhezčí náplň a nabízíme nejlepší možnou podporu!

Co na kroužku děláme? ... Jednoduché pokusy z chemie, biologie nebo fyziky. Našim posláním je hravou formou probudit u dětí zájem o přírodu, vědu a techniku - jsou určeny pro děti z 1. až 5. třídy.

Hledáme lektory z řad studentů, učitelů, maminek na rodičovské dovolené, aktivních důchodců, vedoucích dětských skupin. Nemusíte být pedagogem ani chemikem nebo biologem, důležitý je zájem, nadšení pro práci s dětmi a zodpovědný přístup.

Vybavíme vás pomůckami a postupy pro vedení každé lekce, zaškolíme vás a zajistíme veškerou administrativní podporu.

Dočetli jste až sem, chcete využít smysluplně svůj volný čas a nabít se pozitivní energií dětského kolektivu? Můžete věnovat pravidelně každý týden alespoň 1 hodinu vedení kroužku? Pak neváhejte a navštivte stránky www.veselaveda.cz/pro-lektory, klikněte na "Chci být lektor" a rovnou vyplňte náborový formulář.

Těšíme se na oboustranně prospěšnou spolupráci.

Tým Veselé vědy

Detaily o pracovním místě:
Firma: Agentura STUDENT
Okres Praha
Odvětví práce Brigády
Pracovní pozice Lektor kroužku Veselé vědy - až 250,- Kč/hod
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 10. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lektor kroužku Veselé vědy - až 250,- Kč/hod ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Agentura STUDENT ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Brigády