?Lektor/ka vzdělávání dospělých (celá ČR, home - office, notebook, prémie, seberozvoj, flexibilita)
ČR, Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Praha

Obsah inzerátu

Zajímáš se o vzdělávání a vyučování dospělých? Chceš se dozvědět více o možnostech, které tato práce nabízí? Baví tě získané znalosti posouvat dále a zlepšovat vzdělanost v rámci celé ČR? Jsi týmový hráč a můžeme se na tebe spolehnout? Líbilo se ti vydělat až 33 000 tisíc? Pojď do toho s námi!!

Právě hledáme lektory pro kurzy s tématy podvojného účetnictví, daňové evidence, personalistiky,mzdového účetnictví, daní atd.

Působíme ve všech krajích ČR.

Popis pozice

  • Práce z domova nebo na učebnách
  • Lehká administrativní práce na PC
  • Výuka vzdělávacích kurzů (vytváření pracovních testů, používání e-learningu, interakce se studenty)
  • Komunikace se zájemci o kurz osobně nebo prostřednictvím online (Google Zoom, Google Meet, Skype)

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Pedagogická způsobilost není podmínkou
  • Praxe v oboru
  • Lektorská praxe výhodou
  • Znalost online vyučování

Nabízíme

  • Spolupráce na HPP, DPP, DPČ, ŽL
  • Práce z vašeho hnízdečka
  • Mzdu až 33 000 Kč + prémie
  • Za doporučení lektora bonus 5 000 Kč!!!!!
  • Kolektiv, kde si vzájemně pomáháme
  • Možnost se rozvíjet podle vašich představ
  • Mít možnost říct svůj vlastní názor a následně zlepšit procesy
  • Jistotu zaměstnání
  • Firemní akce a aktivity pro osvěžení a budování kolektivu

Proč pracovat u nás

Pojď do firmy, které se daří

Přijď do firmy, kde se můžeš podílet na mimořádných projektech

Vejdi do firmy, kde máš příležitosti se rozvíjet

Vkroč do firmy, které není lhostejný žádný člen

Vstup do firmy, kde máš možnosti získat velké chechtáky

Běž do firmy, ve které můžeš pracovat odkudkoliv

Tak co? Stále váháš? My víme, že už ne, tak se přihlaš a pojď objevovat svět vzdělávání

Detaily o pracovním místě:
Firma: AV-economics s.r.o.
Okres Praha
Pracovní pozice ?Lektor/ka vzdělávání dospělých (celá ČR, home - office, notebook, prémie, seberozvoj, flexibilita)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: až 33 000 Kč / měs
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ?Lektor/ka vzdělávání dospělých (celá ČR, home - office, notebook, prémie, seberozvoj, flexibilita) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AV-economics s.r.o. ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce