LÉKAŘ RADIOLOG/MAMOLOG
Středočeský kraj, Středočeský kraj

Máte atestaci v oboru radiologie? Hledáte novou pracovní příležitost nebo jen vedlejší pracovní poměr na pár dní v měsíci? Preferujete moderní prostředí kliniky s vysokým standardem péče pro pacienty?
V tom případě se mi ozvěte, ráda Vám představím možnosti, které aktuálně máme a můžeme nabídnout. Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou péči hledá do svých řad posilu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • poskytování odborné péče
  • spolupráce s dalšími odborníky

CO POŽADUJEME?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru radiologie
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • zodpovědný a vstřícný přístup

CO NABÍZÍME?

  • možnost zkráceného úvazku dle Vašich možností
  • pouze denní směny
  • možnost dodělat si akreditaci na mamodiagnostiku
  • moderní a špičkově vybavené zázemí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce: Kladno