Lékař/ka – Gynekologicko-porodnické odd.
Nový Jičín

Náplň práce

Nemocnice Nový Jičín a. s. - Komplexní Onkologické Centrum, přijme lékaře/lékařku na oddělení gynekologie a porodnictví.
Pracoviště je akreditovaným centrem MZ ČR pro operační a komplexní léčbu v gynekologické onkologii (gynekologických zhoubných nádorů) a je součástí Komplexního onkologického centra v Novém Jičíně. Multidisciplinárně spolupracuje s oddělením Radioterapie a Klinické onkologie a dalšími obory. Zároveň je školicím centrem MZ ČR pro výuku lékařů v oboru onkogynekologie a urogynekologie. Pracoviště je vybaveno nejmodernější přístrojovou technikou, jako jsou např. ICG detekce sentinel. Uzlin, high-end UZV přístroje, CO2 laser, CUS, plasmový disektor. Využíván je špičkový chirurgický robot Da Vinci Xi. Moderní porodní sály, detekce vrozených vývojových vad na vysoké úrovni.

Benefity

získání množství klinických zkušeností a uplatnění maxima teorie v praxi,
osobní i odborný rozvoj s podporou kolektivu i zaměstnavatele,
účast na všech vzdělávacích akcích v rámci specializačního vzdělávání v souladu s osobním plánem vzdělávání bez kvalifikačních dohod,
podpora kontinuální edukace a výzkumně – publikační činnosti (bez kvalifikačních dohod),
přátelské prostředí, s důrazem na týmovou spolupráci,
zajímavé a motivující finanční ohodnocení
pracovní poměr na plný úvazek (1,0) i možnost zkráceného úvazku,
úhradu poplatků členů ČLK (po prvním roce),
týden dovolené navíc,
volno nad rámec dovolené (po prvním roce),
příspěvek na životní a penzijní pojištění (po prvním roce),
příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity.

Předpoklady

ukončené vysokoškolské vzdělání,
specializovanou způsobilost v oboru dle zákona č. 95/2004 Sb.,
aktivitu, vstřícné i empatické jednání a spolehlivost.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s.
Okres Nový Jičín
Odvětví práce Lékař
Pracovní pozice Lékař/ka – Gynekologicko-porodnické odd.
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Nový Jičín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lékař/ka – Gynekologicko-porodnické odd. ve městě Nový Jičín? Pošlete svůj životopis firmě Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nový Jičín - Lékař
Nový Jičín - nejbližší úřady práce