Lehká manuální brigáda od 6.5.2019 do konce června - 135kč /hod

Jihomoravský kraj, Jihomoravský kraj, Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Potřebujete si přivydělat na prázdniny a nevíte kde? Právě pro Vás máme brigádu!!!

Co Vás čeká?

- Montáž, balení elektrokomponentů
- Výpomoc zaměstnancům výroby
- Práce se vykonáva ve stoje
- Místo výkonu práce - Brno Slatina
- Fyzicky náročnejší práce

Směnnost:

Jednosměnný provoz: (8-12 hod / denně)
TERMÍNY: Dohodou začátek 6.5.2019 do cca do konce června - idealně odpracovat alespoň dve týdny jinak sa mění hodinová sazba na 100kč/hod

BENEFITY:
- Nové pracovní zkušenosti
- Zajímavé platové ohodnocení
- Zázemí mezinárodní společnosti

POŽADAVKY:
- Manuální zručnost a šikovnost
- Logické uvažování a samostatnost
- Časová flexibilita, ochota pracovat dle dohody
- Dlouhodobá spolupráce
- Dobrý zrak podmínkou
- Schopnost přečíst pracovní instrukce a dodržovat je

DŮLEŽITÉ:
- Nástup IHNED

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihomoravský kraj
Odvětví práce Dělník
Pracovní pozice Lehká manuální brigáda od 6.5.2019 do konce června - 135kč /hod
Směnnost práce temporary
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 100 Kč - 135 Kč za hodinu
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lehká manuální brigáda od 6.5.2019 do konce června - 135kč /hod ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihomoravský kraj - Dělník