Lakýrník ve výrobě manipulační techniky
Kostelec, Kostelec

Náplň práce: lakování dílů manipulační techniky (VZV) metoda prášková maskování dílů, navěšení, tryskání, lakování, svěšení dílů práce ve třísměnném provozu Požadujeme:  praxe v lakování min 2 roky nebo vyučení jako lakýrník základní orientace v technických výkresech manuálni zručnost, spolehlivost průkaz jeřábníka, vazače výhodou Nabízíme: 35 000 - 40 000,- Kč/měs. hrubého nadstandardní příplatky za přesčasy (35% všední den, 45% víkend) stravování ve firmě ZDARMA pravidelná školení doprava z Plzně zajištěna nebo příspěvek na dopravu 2,5,-Kč/km 5 týdnů dovolené práce na 3 směny v případě potřeby zajistíme ubytování v Plzni týdenní zálohy až 2 000,-Kč česky mluvící kolektiv Pracovní doba: 3 směny (6-14, 14 - 22, 22 - 6) možnost přesčasů (placené) Nástup:  IHNED

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: EMONA KRONI s.r.o.
Okres Kostelec
Odvětví práce
Pracovní pozice Lakýrník ve výrobě manipulační techniky
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 7. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Kostelec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lakýrník ve výrobě manipulační techniky ve městě Kostelec? Pošlete svůj životopis firmě EMONA KRONI s.r.o. ještě dnes.