kvalifikovaný stavební dělník hlavní stavební výroby

Kroměříž, Holešov

PRACOVIŠTĚ Holešov - dle zakázek v rámci okresu
- VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ proběhne na ÚP ČR, KoP v Holešově (Tovární 1407/28, 769 01 Holešov) v přízemí, místnost č. 102 ve středu 13.11.2019 v 10:00 hod. Uchazeči - nutné přinést s sebou strukturovaný životopis.

- Pracovní náplň: zednické práce, pomocné stavební práce, montáže suchých staveb, přesun materiálu, úklid staveb
- základní vzdělání, praxe v oboru výhodou
- rozvoz na zakázky zajištěn ze sídla firmy, PD Po-Pá 6:30-15:00 hod.
- benefity - stravenky, mobilní telefon
- Kontakt osobně v sídle firmy Po-Pá (7:00 - 9:00 hod.) nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 12:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ravall@centrum.cz.

Detaily o pracovním místě:
Firma: RAVAL INTERIER s.r.o.
Okres Holešov
Odvětví práce Stavebnictví
Pracovní pozice kvalifikovaný stavební dělník hlavní stavební výroby
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 700 Kč
Nabídka přidána: 24. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Cizince
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
stravenky, mobilní telefon

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici kvalifikovaný stavební dělník hlavní stavební výroby ve městě Holešov? Pošlete svůj životopis firmě RAVAL INTERIER s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Holešov - Stavebnictví
Holešov - nejbližší úřady práce