Kurýr Tesco nákupů na Kladně
Kladno

Jsme FISMO logistics franšíza zajišťující rozvoz Tesco nákupů. FISMO logistics je firma, která vznikla proto, aby lidem šetřila čas a zjednodušila jim život. Nabízíme osobní přístup, přátelský kolektiv, stabilní a finančně zajímavou práci. Práce je vykonávána v KLADNĚ a jeho okolí.

Co vás čeká

zaučení od zkušených kolegů, kteří vás naučí jak pracovat co nejlépe a nejefektivněji
rozvoz zboží ke koncovým zákazníkům na předem stanovených trasách a časech v Kladně a jeho okolí
zajímavá práce s velmi dobrým finančním ohodnocením
stabilní podmínky a možnost rozvržení směn dle vašich potřeb
velmi zajímavá finanční odměna 30 - 60 tisíc korun měsíčně
Výhodou bude

umět s úsměvem komunikovat s lidmi ve všech situacích
zkušenost s rozvážkou zboží ke koncovému zákazníkovi
umět základní problematiku automobilů
Jak si tě představujeme?

musíš mít řidičský průkaz skupiny B a potravinářský průkaz
nebojíš se naučit nové věci
zvládneš přesedat z menšího auta i do větší dodávky
dokážeš s nadhledem řešit i nečekaně vzniklé situace
rád pomůžeš zákazníkovi s nákupem i do patra

Detaily o pracovním místě:
Firma: FISMO logistics s.r.o.
Okres Kladno
Odvětví práce Kurýr
Pracovní pozice Kurýr Tesco nákupů na Kladně
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000-60 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kurýr Tesco nákupů na Kladně ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě FISMO logistics s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kladno - Kurýr
Kladno - nejbližší úřady práce