Kuchař/ka - Comfort Hotel Prague City East***


Kuchař/ka - Comfort Hotel Prague City East***
Praha, Praha

Náplň práce

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Comfort hotel Prague City East***, který je součástí největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá vhodné kandidáty na pozici kuchař/ka.

- samostatnost, navařování rautů a jejich kontrola

Benefity

- možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.
- bohatý systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dokoupení 5. týdne dovolené za body v kafeterii, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)
- příjemné pracovní prostředí

Předpoklady

- vyučení v oboru
- praxe výhodou
- zájem o gastronomii a nové trendy
- kladný přístup k práci
- teamového ducha
- spolehlivost, samostatnost

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: CPI Hotels, a.s.
Okres Praha
Odvětví práce Kuchař
Pracovní pozice Kuchař/ka - Comfort Hotel Prague City East***
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kuchař/ka - Comfort Hotel Prague City East*** ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě CPI Hotels, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Kuchař