krmivář skotu

Plzeň-jih, Žákava

pracoviště velkokapacitní kravín Žákava, kontakt osobně, mailem na martin.tomec@alimex-as.cz nebo telefonicky po-pá 7- 16 hod. na tel. 725 209 485
Pracovní náplň:
zajištění krmení zvířat, vyhrnování krmení, stlaní, úklid kolem silážních jam, běžná údržba strojů
Požadujeme:
vzdělání nerozhoduje, časová flexibilita, kladný přístup ke zvířatům, ŘP skup. T
Nabízíme:
dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, poskytnutí stravenek, zaškolení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.
Okres Žákava
Odvětví práce Zemědělství a lesnictví
Pracovní pozice krmivář skotu
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.
ALIMEX NEZVĚSTICE a.s., Žákava, Žákava 54, 332 04 Nezvěstice
  • Kontaktní osoba: Martin Tomec
  • Telefon: +420 725 209 485
  • E-mail: martin.tomec@alimex-as.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici krmivář skotu ve městě Žákava? Pošlete svůj životopis firmě ALIMEX NEZVĚSTICE a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Žákava - Zemědělství a lesnictví
Žákava - nejbližší úřady práce