KONTROLOR / KONTROLORKA
Divec

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: provádí výstupní a mezioperační kontrolu polotovarů a výrobků podle stanovených postupů na základě kontrolních zjištění díly označuje a třídí, vystavuje měřící protokoly, provádí zápisy o vzniklých neshodách do výrobního systému
- Požadavky: orientace v normách jakosti a kvality ve strojírenství, velmi dobrá orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, samostatnost, přesnost a preciznost, práce s PC
- Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu, přátelský kolektiv, slušné jednání
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Burešová Kateřina, tel.: 775 870 053, e-mail: jobs@svmetal.cz