• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování

    Jiné výhody (sick days, příspěvek na životní pojištění a další zaměstnanecké benefity)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PCŘidičský průkaz (sk. B)Jiné (orientace v technické dokumentaci)
  • Nabízená mzda:
    28 000 Kč/měsíc
kontrolor/ka jakosti a kvality
Veselí nad Lužnicí

Náplň práce:
- provádět, kontrolovat a řídit procesy v rámci QS (rozměry výrobků, neshody).
- certifikace, dozorování, zajišťování atestů, vystavování prohlášení o shodě výrobků
- kontrola rozměrů výrobků a záznamy měření
- spolupracovat s technologem svařování
- činnost související s předpínacími prvky.

Požadavky:
- SŠ technického směru ukončená maturitní zkouškou
- dobrá znalost Microsoft Office
- orientace v technické dokumentaci
- znalost metodiky měření betonových výrobků výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- pokud umíte německy minimálně na úrovni B1 - bude to pro vás výhoda.

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí
- Sick Days
- příspěvek na životní pojištění
- závodní stravování a další zaměstnanecké benefity.
Kontakt: e-mailem, osobně, telefonicky.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MABA Prefa spol. s r.o.
Okres Veselí nad Lužnicí
Pracovní pozice kontrolor/ka jakosti a kvality
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 5. 9. 2021
Veselí nad Lužnicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici kontrolor/ka jakosti a kvality ve městě Veselí nad Lužnicí? Pošlete svůj životopis firmě MABA Prefa spol. s r.o. ještě dnes.
Veselí nad Lužnicí - nejbližší úřady práce