Kontrola oblečení na 2 směny ve Šťáhlavech- svoz zajištěn
Plzeňský kraj, Plzeňský kraj

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání či brigádu? Tato práce je fyzicky nenáročná s možností nástupu ihned!
-rozbalování zásilek
-třídění zboží kontrola
-přebalení zboží podle údajů v PC
-skenování kódů
-tisk etiket, odstraňování drobných závad

Požadujeme

-nepotřebujeme žádné speciální znalosti a dovednosti, práce s PC je dnes standardem
-stačí nám spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek a dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje
-důležitá je také schopnost naučit se cca. 60 německých slov (barvy, oblečení)

Nabízíme

-139 Kč/hod+9 Kč/hod výkonnostní bonus
-příspěvek na stravování ve výši 40 kč/den
-po zapracování možnost získat hlavní pracovní poměr
-jen ranní a odpolední směny
-svozový autobus za 26 kč/den