Konstruktér
Tachov

Náplň práce

* Tvorba technické dokumentace pro výrobu
* Konstrukce daných vyráběných strojů dle specifikace zákazníka
* Řešení konstrukčních problémů během realizace zakázky
* Komunikace s oddělením konstrukce v mateřském závodě v Německu
* Správa a úpravy technické dokumentace

Benefity

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na dopravu
* Závodní stravování zdarma
* Příspěvek na penzijní či životní připojištění
* Částečně flexibilní pracovní doba
* Náborový příspěvek

Předpoklady

* SŠ technického zaměření
* Zkušenost s konstrukčními programy – Catia, SolidWorks, SolidEdge
* Základní znalost angličtiny nebo němčiny
* Znalost a orientace v technických výkresech
* Znalost SAP výhodou
* Pečlivost a zodpovědnost
* Pozice vhodná i pro absolventy

Detaily o pracovním místě:
Firma: ADECCO spol.s r.o.
Okres Tachov
Odvětví práce Konstruktér
Pracovní pozice Konstruktér
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Tachov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konstruktér ve městě Tachov? Pošlete svůj životopis firmě ADECCO spol.s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Tachov - Konstruktér
Tachov - nejbližší úřady práce