KOLEGA DO VÝROBY | 2 nebo 3 SMĚNY | MIMO AUTOMOTIVE
Kraj Vysočina

POPIS POZICE:
Do kmenového stavu hledáme nové posily! Čistá výroba, moderní prostředí, férové jednání!

Tak neváhej a ozvi se nám. Rádi s tebou projdeme naši výrobu a dle domluvy Tě zařádíme tam, kde se Ti bude nejvíc líbit!

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- odpovídající mzdové ohodnocení
- odměna za docházku
- stravenky

POŽADAVKY:
- ochota pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost a pečlivost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Kraj Vysočina
Pracovní pozice KOLEGA DO VÝROBY | 2 nebo 3 SMĚNY | MIMO AUTOMOTIVE
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Kraj Vysočina - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KOLEGA DO VÝROBY | 2 nebo 3 SMĚNY | MIMO AUTOMOTIVE ve městě Kraj Vysočina? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Kraj Vysočina - nejbližší úřady práce