Junior technik IT

Prostějov

Servisní technik/technička pro IT zákaznickou infrastrukturu

  • Náplň práce:

    • Instalace, konfigurace, údržba, diagnostika a opravy pracovních stanic a serverů
    • Instalace, nastavení a údržba fyzické IT infrastruktury
    • Instalace běžných kancelářských aplikací a software
    • Analýza, sledování dostupnosti a zabezpečení sítí
    • Zálohování, správa a zabezpečení dat (Windows, Linux)

  • Očekáváme:

    • Základní orientace na IT trhu s hardware a software
    • Znalosti pro údržbu a správu hw/sw na kancelářských PC
    • Znalosti MS Windows, Windows server a kancelářských balíků MS Office
    • Základní znalost linuxových systémů
    • Základní znalosti pojmů ve virtualizaci serverů
    • Základní znalosti síťového provozu v LAN sítích
    • Zkušenosti s opravami hardware vítané
    • Samostatnost při identifikaci a analýze problémů
    • Aktivní přístup, schopnost učit se nové věci
    • Analytické a logické myšlení
    • Spolehlivost a pečlivost
    • Komunikativnost, schopnost práce v týmu
    • Znalost technických pojmů a komunikace v anglickém jazyce

Jaké jsou benefity?

Nabízíme

  • Profesionální pracovní tým s přátelskou atmosférou
  • Zajímavou práci s moderními technologiemi
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost odborného růstu a široké spektrum dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody:
    • 3x sickdays
    • pružná pracovní doba
    • mobilní telefon, notebook, firemní vozidlo

Hledáme

  • Česky - plynule
  • Anglicky - čtení dokumentace
  • Úroveň: Junior
  • Úroveň: Medior
  • Vzdělání
  • Vzdělání

Detaily o pracovním místě:
Firma: CATHEDRAL Software, s.r.o.
Lokalita: Prostějov
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Junior technik IT
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 9. 12. 2020
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Prostějov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior technik IT ve městě Prostějov? Pošlete svůj životopis firmě CATHEDRAL Software, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Prostějov - IT