Junior technický nákupčí v Olomouci!

Olomoucký, Olomoucký, Olomouc

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost v Olomouci, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Junior technický nákupčí.

Máte předchozí zkušenosti z nákupu? Nebo případně jako technolog či programátor CNC strojů?

Vyznáte se ve výkresové dokumentaci?

A máte strojní vzdělání?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE:

Budete zodpovídat za:

- spolupráci s výrobou a oddělením technologie, primárně v případě nákupu a kooperací

- komunikaci s klienty, dodavateli a partnerskými firmami

- přípravu technické dokumentace

- přejímání dílů z kooperací

PROFIL KANDIDÁTA:

Kdo jste a co umíte:

- máte alespoň středoškolské strojní vzdělání

- máte alespoň rok zkušeností s technickým nákupem nebo s technologií obrábění kovů

- máte chuť se dále učit a vzdělávat

- vyznáte se ve výkresové dokumentaci

NABÍZÍME:

To nejlepší nakonec!

- mzda 25.000 – 30.000 Kč

- dovolená nad zákonný rámec

- dotované stravování

- příspěvek na penzijní či životní pojištění

- kariérní růst

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se ozvat!

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Olomouc
Odvětví práce Nákup a sourcing
Pracovní pozice Junior technický nákupčí v Olomouci!
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 8. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior technický nákupčí v Olomouci! ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - Nákup a sourcing