Junior přípravář/ka obchodního oddělení

Česká Lípa
  • Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PCŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda:
    30 000 Kč/měsíc

NÁPLŇ PRÁCE

  • pracovník/ce obchodního oddělení

  • sestavení nákladových rozpočtů a technických podkladů pro podání nabídky na zhotovení stavby v souladu se zadávací dokumentací – veřejné zakázky i soukromý sektor

  • zajištění nabídek subdodavatelů dodávek a stavebních materiálů

  • prověrka zadávacích podkladů a ověřování technických informací a obsahu soupisu prací, řešení rozporů v podkladech

  • zpracování textové části nabídky

  • projednání nabídky u investora

  • zpracování odbytové kalkulace a nabídkového rozpočtu

POŽADAVKY NA POZICI

  • SŠ či VŠ stavebního směru

  • VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY – vše potřebné Vás naučíme

  • orientace v projektové dokumentaci a technických normách, orientace v rozpočtování staveb výhodou

  • praxe v oboru výhodou – ověřování rozpočtu (URS), rozpočtování staveb, položkový rozpočet, výkaz výměr, stavební software KROS

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost MS Office

  • časová flexibilita, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti

  • ochota a schopnost se učit novým věcem a novým postupům

CO NABÍZÍME?

  • po zapracování služební vůz i do osobního užívání

  • pracoviště v sídle společnosti v České Lípě, nebo v pobočce společnosti v Liberci

  • práce ve stabilní společnosti s možností profesního růstu

  • v případě plnění ekonomického plánu podíl na hospodářském výsledku společnosti v podobě odměn

  • služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif

  • příspěvek na stravování

  • vzdělávací programy, školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: CL-EVANS s.r.o.
Lokalita: Česká Lípa
Pracovní pozice: Junior přípravář/ka obchodního oddělení
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč
Nabídka přidána: 2. 12. 2022
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    87 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Česká Lípa - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior přípravář/ka obchodního oddělení ve městě Česká Lípa? Pošlete svůj životopis firmě CL-EVANS s.r.o. ještě dnes.