Junior právník - příležitost pro absolventy
Ostrava

Náplň práce

  • generální praxe - různorodé případy z různých oblastí práva - pracovní právo, závazky, sousedské právo, náhrada škody apod.
  • právní poradenství klientům po telefonu
  • zpracování právní dokumentace, vedení spisů k jednotlivým případům
  • uplatňování nároků klienta u jiných subjektů
Váš profil
  • VŠ vzdělání - Mgr. v oboru Právo a právní věda
  • pozice je vhodná pro absolventy nebo kandidáty s kratší praxí
  • proaktivita, ochota se nadále vzdělávat ve svém oboru, proklientský přístup
Naše nabídka
  • možnost seberealizace v rámci silné společnosti poskytující služby právní ochrany
  • příležitost k profesnímu růstu - zvyšování kvalifikace pomocí odborných kurzů
  • pestrá škála firemních benefitů - mj. dovolená navíc, zdravotní volno, stravenky, akce pro zaměstnance, Flexi Passy
  • velmi dobré mzdové ohodnocení - fixní složka + prémie

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Ostrava
Odvětví práce Právo
Pracovní pozice Junior právník - příležitost pro absolventy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior právník - příležitost pro absolventy ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Ostrava - nejbližší úřady práce