IT support specialista - vhodné i pro absolventy

Zlínský kraj, Zlín, Zlín

POPIS POZICE:
Jsme špičkou v ČR v oblasti elektronických transakcí. Máme pobočku v Praze a ve Zlíně. Aktuálně hledáme kolegy a kolegyně na pozici IT support specialista. Nemáš praxi? nevadí - můžeš ji získat u nás.

Co tě u nás čeká:
- registrace a řešení zákaznických požadavků
- testování aplikací, nástrojů a jejich implementace
- tvorba dokumentace

BENEFITY:
- možný kariérní postup
- 13. a 14. plat
- obědy přímo ve firmě, případně stravenky
- dovolená nad rámec zákonné normy
- placené profesní kurzy
- čerstvé ovoce a zelenina každý den
- společenské a sportovní firemní akce

POŽADAVKY:
Co potřebujeme my od tebe:
- ochota pracovat na směny - pondělí -> sobota, 12hodin/den, dlouhý/krátký týden
- technické SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe s IT zaměřením
- komunikativnost - budeš mluvit s lidmi

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Zlín
Odvětví práce IT konzultant
Pracovní pozice IT support specialista - vhodné i pro absolventy
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici IT support specialista - vhodné i pro absolventy ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - IT konzultant