IT specialista - se znalostí DAX 2009
Praha, Praha

Pro naší významnou společnost - velkoobchod a distributor autodílů, vyhlašuje výběrové řízení na pozici::

„IT specialista - se znalostí DAX 2009“

Co vás čeká:

- aktivní poskytování první a druhé úrovně podpory uživatelům MICROSOFT DYNAMICS AX 2009 ve skupině STAHLGRUBER CZ

- zachycování, správa a analýza požadavků na úpravy v systému Dynamics AX

- administrace a údržba systému Dynamics AX

- analýza příčin chybových události a řešení incidentů v ERP systému, práce s ticketovým systémem, aktivní projednávání požadavků

- součinnost při nasazování nových funkcí, testování, tvorba uživatelského dokumentace

- školení uživatelů

- komunikace se zahraničním dodavatelem systémů

Nabídka: Co vám můžeme nabídnout:

- práci na HPP

- příležitost ke každodennímu využití a prohlubování znalostí angličtiny

- přátelský dynamický kolektiv

- flexibilní pracovní dobu

- odpovědnou a samostatnou práci

Místo pracoviště: Hostivice

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Plat:

40000 - 60000 Kč/měsíc

Benefity:

Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky:

Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)

Pokud Vás tato pozice zaujala, pak neváhejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis na adresu ci18@kariera.eu.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Požadavky: Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- VŠ vzdělání v oboru Informační systému / IT technologie (alternativa SŠ vzdělání s praxí min. 3 roky práce se systémem ERP)

- zkušenost s informačním systémem Dynamics AX 2009 / 2012 v roli vývojáře, analytika, administrátora

- schopnost sestavit / revidovat / připomínkovat podrobný popis požadavku na úpravu v ERP systému v anglickém jazyce

- schopnost komunikovat se všemi kategoriemi uživatelů

- jazyková způsobilost v anglickém jazyce slovem i písmem (B1)

- německý jazyk výhodou

- řidičský průkaz skupiny B