IT Architect
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti v navrhování řešení v oblastech digitálních technologií? Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici IT Architect. Co budeš dělat?

* navrhovat nový či redesign stávajících řešení/služeb
* vytvářet rozvojové plány pro svěřené oblasti, propojení s business plány
* koordinace/spolupráce s externími architekty či v rámci skupiny (komunikace v angličtině)
* vyhodnocení/oponentura návrhů/řešení vypracovaných externími architekty či v rámci skupiny
* koordinace/rozvoj IT kolegů z vývoje a provozu v oblasti data managementu

BENEFITY:
Co nabízíme?

* roční bonus
* home office
* stravenky
* dny dovolené navíc
* příspěvek na dopravu
* příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření
* kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele
* slevu na nákup, zdravé svačiny, masáže, dny zdraví atd.

POŽADAVKY:
Co je třeba mít/znát?

* vysokoškolské vzdělání výhodou
* min.2 roky zkušeností na podobné pozici
* schopnost navrhovat řešení v oblastech digitálních technologii
* zodpovědnost za svěřené oblasti/proces
* komunikační/manažerské dovednosti, flexibilita, schopnost agilní spolupráce
* samostatné rozhodování, zaměření na cíle
* pokročilá znalost angličtiny

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice IT Architect
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici IT Architect ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce