INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY
Liberecký kraj

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti v oblasti zákaznické kvality ve výrobním závodě? Domluvíte se německy nebo anglicky? Znalost výrobních kvalitativních norem je pro Vás samozřejmostí? Potom budeme rádi, když se nám ozvete! Hledáme:

INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Jaká je náplň práce?

- reprezentace firmy u zákazníka a řešení vzniklých problémů v oblasti kvality
- spolupráce při náběhu nových projektů
- kontrola kvality dodávaných výrobků zákazníkovi
- hodnocení spokojenosti zákazníka

BENEFITY:
- motivační bonusový systém
- 5 týdnů dovolené
- jazykové a odborné kurzy
- benefitní program Cafeterie
- příspěvek na masáže
- závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele)

POŽADAVKY:
- min. SŠ vzdělání technického směru
- min. 2 roky praxe v oblasti kvality v průmyslu
- nutná komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- znalosti nástrojů kvality a příslušných norem (IATF 16 949, ISO 14001, ISO/IEC 17 025, VDA 6, PPAP, APQP, aj.)
- ochota k občasným služebním cestám
- řidičský průkaz sk. B

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Liberecký kraj
Pracovní pozice INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Liberecký kraj - nejbližší úřady práce