Inženýr Zákaznické Kvality
Liberecký, Liberec

Máte praxi z oboru kvality ve výrobní společnosti a aktivně pracujete s nástroji kvality? Domluvíte se anglickým jazykem a chcete pracovat pro mezinárodní společnost s německým vedením?

Pak čtěte dál!

POPIS POZICE:

  • Kontaktní osoba pro zákazníka (Tier 1) ve všech oblastech kvality

  • Spolupráce na vývoji projektu, tvorba kontrolních plánů výrobku a instrukce ke kontrole výrobku

  • Optimalizace procesů plánování kvality a spolupráce na aktualizaci FMEA

  • Řešení zákaznických reklamací dle zvláštních požadavků zákazníka a 8D reportů

  • Koordinace procesu vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě

  • Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy

  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

  • Znalost MS Office a SAP výhodou

NABÍZÍME:

  • Týden dovolené navíc

  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech

  • Příspěvek na stravování, závodní jídelna

  • Vzdělávací kurzy

  • Možnost rozvíjet své jazykové znalosti na denní bázi

  • Moderní a čistá výroba

  • Přátelský kolektiv

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Liberec
Odvětví práce Výroba a vývoj
Pracovní pozice Inženýr Zákaznické Kvality
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr Zákaznické Kvality ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberec - Výroba a vývoj
Liberec - nejbližší úřady práce