INŽENÝR VÝROBY (35.-45.000 Kč) - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
Plzeňský kraj

Zajímáte se o svět robotiky, automatizace a celkově o nové moderní technologie? Rádi byste našli pracovní uplatnění po vysoké nebo chcete jen změnit své stávající zaměstnání?

Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se novým INŽENÝREM VÝROBY (35.-45.000 Kč) - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Zastřešení a aplikace nových technologií pro výrobu
  • Implementace nových technologií do výroby
  • Komunikace s dodavateli
  • Vytváření nákupních specifikací
  • Komunikace s kolegy v Čechách i zahraničí

CO POŽADUJEME?

  • Vysokoškolské vzdělání - technické zaměření
  • Komunikativní angličtinu min. B1
  • Zájem o nové technologie

CO NABÍZÍME?

  • 25 dní dovolené
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na penzijko/životko
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Cafeterie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Okres Plzeňský kraj
Odvětví práce Elektrotechnika a energetika
Pracovní pozice INŽENÝR VÝROBY (35.-45.000 Kč) - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Plzeňský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INŽENÝR VÝROBY (35.-45.000 Kč) - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY! ve městě Plzeňský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeňský kraj - Elektrotechnika a energetika
Plzeňský kraj - nejbližší úřady práce