INŽENÝR KVALITY| NOVÝ PROJEKT| MOSTECKO

Ústecký kraj, Most, Most

POPIS POZICE:
Nový výrobní závod = nová pracovní příležitost!!

Obsazujeme pro nový výrobní závod na mostecku INŽENÝRA KVALITY! Chcete být jeho součástí a mít možnost se podílet na projektu od samotného počátku?

Co bude mít na starosti INŽENÝR KVALITY?

- podílení se na zavádění managementu kvality,
- dohled a zodpovědnost za procesy kvality
- vedení interních a dodavatelských auditů
- zpracování dokumentace a reportů kvality

BENEFITY:
Jelikož jsme teprve na začátku, tak na benefitech se nyní stále pracuje...

Co Vám můžeme zaručit je 10% finanční bonus k výplatě, stravenky a 25 dní dovolené :)

POŽADAVKY:
Koho hledáme na pozici INŽENÝRA KVALITY?

- Jelikož se budete podílet na nastavování a zavádění systému kvality, tak se od Vás bude očekávat již delší praxe nežli 3 ROKY v oblasti KVALITY MANAGEMENTU.

- Musíte se dorozumět s mateřskou společností v Německu, tedy bez POKROČILÉ znalosti NĚMECKÉHO/ ANGLICKÉHO jazyka by to nešlo.

- Musíte se orientovat v metodách měření kvality - Six Sigma, FMEA, Kaizen

- Ochota občas vyjet na služební cesty do zahraničí

- Pokročilá znalost MS Office, aktivní řidič sk. B

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Grafton Recruitment
Okres Most
Odvětví práce Kvalitář
Pracovní pozice INŽENÝR KVALITY| NOVÝ PROJEKT| MOSTECKO
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 50 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INŽENÝR KVALITY| NOVÝ PROJEKT| MOSTECKO ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Most - Kvalitář