INŽENÝR KVALITY - CQA | 50 000 Kč
Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec

POPIS POZICE:
Orientujete se v kvalitě? Výborně! Do automotive sektoru totiž hledáme člověka na pozici CQA INŽENÝRA. A co by měl takový inženýr kvality na starosti?

- Hlídal by kvalitu výrobků inhouse (s občasným možným přesahem do dodavatelské kvality)
- Měl by na starosti komunikaci se zákazníky ohledně reklamací a jejich řešení
- Realizoval by meetingy se zákazníky, pečoval by o ně
- Sledoval a analyzoval by dodržování a výsledky implementovaných opatření
- Účastnil by se nových projektů
- Měl by na stole první dodávky nových i změněných dílů u výrobků

BENEFITY:
Flexibilní pracovní doba
Prémie za bezabsenčnost
Firemní stravování
Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy

POŽADAVKY:
- Vystudovaná SŠ technického zaměření
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- Zkušenosti z kvality v automotive (PPAP, FMEA, 8D, SPC, Ishikawa, 5why, atd.)
- Přehled o výrobních postupech a procesech v automotive velkou výhodou
- Proaktivní přístup při řešení problémů
- Orientace v plastařině výhodou, nikoliv podmínkou
- Zkušenosti se SAP výhodou, nikoliv podmínkou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jindřichův Hradec
Pracovní pozice INŽENÝR KVALITY - CQA | 50 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    63 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jindřichův Hradec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INŽENÝR KVALITY - CQA | 50 000 Kč ve městě Jindřichův Hradec? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.