Interní auditor - využití AJ
Hradec Králové

Náplň práce

  • pravidelné výjezdy do výrobních závodů zejména v Evropě - obvykle 1-2 týdny v měsíci
  • plánování, provádění zpráv o interních auditech
  • dodání doporučení - dosažitelnost, efektivnost nákladů, přínos
  • identifikace slabých míst - opatření k eliminaci rizik a úspory nákladů
Váš profil
  • VŠ vzdělání - finance, účetnictví apod.
  • zkušený odborník na interní audity - ideálně ve výrobních společnostech
  • AJ pokročilá úroveň
  • certifikace CISA nebo ACDA výhodou
  • MS Office pokročilá znalost, znalost účetního SW a databází
  • analytické schopnosti, profesionalita, schopnost řešit problémy, vyjednávací schopnosti
Naše nabídka
  • práce pro vysoce profesionální nadnárodní společnost z oblasti stavebnictví
  • pestrá pracovní pozice s možností profesního růstu
  • široká škála firemních benefitů - mj. 5 týdnů dovolené, Cafeterie, jazykové a odborné kurzy
  • možnost občasné práce z domova

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Hradec Králové
Odvětví práce Ekonomika a finance
Pracovní pozice Interní auditor - využití AJ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Interní auditor - využití AJ ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Hradec Králové - nejbližší úřady práce