HW MANAGER
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Sídlíme v centru Prahy, přímo na metru, máme krásné vkusné kanceláře a pravidelně doplňovanou lednici s proviantem pro všechny naše zaměstnance.

Nyní hledáme leadera, který dokáže vést náš 4 členný tým, který vyvýjí a servisuje elektrické zařízení pro těžbu kryptoměn.

Kromě vedení týmu budeš mít na starosti řízení jednotlivých menších projektů od vývoje až po realizaci do výroby.

BENEFITY:
Co Ti ještě na oplátku můžeme nabídnout?

- Spolupráci na HPP i IČO
- 25 dnů dovolené
- Multisport karta
- Stravenky
- Kolárna v budově
- Sdílené parkovací stání
- Pravidelně doplněná lednice
- Potřebné vybavení (notebook, mobilní telefon)
- Ovocné dny, úterní snídaně,
- a mnoho dalšího

POŽADAVKY:
Co od Tebe budeme potřebovat?

* Elektrotechnické vzdělání
* Praxe v mikroelektrotechnice je nutností
* Vůdčí schopnosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice HW MANAGER
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 80 000 Kč - 160 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HW MANAGER ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce