HR Recruitment Consultant (Ref. č.: A1782)

Liberec, Liberec

Náplň práce

Zodpovědnost za zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty.
Vyhledávání vhodných uchazečů a následné vedení pohovorů.
Péče o klienty, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních kontaktů.
Monitorování trhu práce - aktivní oslovování potenciálních zákazníků.
Práce s interními systémy a aplikacemi, intenzivní využívání databází a sociálních sítí.

Benefity

Možnost i zkráceného úvazku.
Motivační mzdové ohodnocení .
Dovolená 25 dní.
Stravenky v hodnotě 115 Kč.
Občerstvení na pracovišti zdarma.
Podpora vzdělávání (odborné a jazykové kurzy).
Pracoviště v centru Liberce.
Nástup dle dohody.

Předpoklady

SŠ/VŠ vzdělání.
Zkušenost s nábory (recruitmentem) podmínkou.
Příjemné vystupování, pro-klientský přístup.
Výborné komunikační dovednosti.
Kreativní myšlení, inovativnost v hledávání vhodných řešení.
ŘP sk. B.

Detaily o pracovním místě:
Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.
Okres Liberec
Odvětví práce Personální konzultant
Pracovní pozice HR Recruitment Consultant (Ref. č.: A1782)
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HR Recruitment Consultant (Ref. č.: A1782) ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě HOFMANN WIZARD s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberec - Personální konzultant