HR PARŤÁK S OBCHODNÍM DUCHEM (25-45.000 Kč)

Brno

Znovu rozšiřujeme tým! Považuješ se za člověka, co umí číst myšlenky a ví přesně, co říct v daný okamžik? Neboj, nehledám supermana, ale člověka plného empatie, rozhodnosti a kritického myšlení, který bude schopný naslouchat. A jestli k tomu umíš prodat i Eskymákovi sníh, pak neváhej a pošli mi svůj životopis. Budu se na tebe těšit u pohovoru na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Umožňovat lidem být v životě profesně šťastnými
  • Doporučování vhodných kandidátů na různé pracovní pozice společnostem působících v různých odvětvích dle jejich specifikací a společně vytvořeného kompetenčního modelu
  • Získávání nových klientů z různých odvětví a navazování skvělých vztahů pro dlouhodobou spolupráci (chceme, abys byl první člověk, na kterého si klient vzpomene, když potřebuje obsadit pozici)
  • Administrativní činnost a reporting - pro lepší orientaci ve stavu daných projektů
  • Radost ze skvěle odvedené práce :o)

CO POŽADUJEME?

  • Středoškolské, ideálně však vysokoškolské vzdělání
  • Výhodou pro tebe bude zkušenost v rámci HR jako konzultant nebo recruiter
  • Profesionalitu, empatii a především smysl pro humor (přesto, že s obchodními partnery nebo uchazeči o zaměstnání jednáme na vysoce profesionální úrovni, panuje u nás v týmu velmi neformální atmosféra, není nouze o sarkastické poznámky a humorné situace)
  • Obchodní dovednosti a silný tah "na branku" (pokud budeš mít zkušenosti z obchodu, jenom dobře)
  • Angličtina výhodou
  • Cílevědomou a zodpovědnou osobnost

CO NABÍZÍME?

  • Silné a zkušené zázemí české personální agentury, která vloni oslavila 18 let
  • Možnost pracovního uplatnění jak pro zkušeného recruitera, tak pro čerstvé absolventy
  • Možnost posunu na pozici Team Leader
  • Flexibilní pracovní dobu, možnosti práce z domu, odborné kurzy, ... a mnoho dalších benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Technické vybavení umožňující plně profesionální práci - i pro soukromé užití
  • Pracovní prostředí, ve kterém se z kolegů stávají přátelé (chceme, aby se člověk do práce těšil a práce ho bavila)
  • Občas přísnou, ale většinu času usměvavou, nápomocnou a motivující šéfovou se smyslem pro humor :O)
  • Místo výkonu práce: Brno

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Obchod/Nákup/Logistika
Pracovní pozice: HR PARŤÁK S OBCHODNÍM DUCHEM (25-45.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 31. 1. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HR PARŤÁK S OBCHODNÍM DUCHEM (25-45.000 Kč) ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Obchod/Nákup/Logistika