Hledáme údržbáře do Kolína! Vydělejte si 40 085 Kč měsíčně.
Česká republika, Česká republika

Náplň práce

Nová práce ve výrobě! Právě hledáme šikovné údržbáře do výroby v Kolíně. Absolventi vítáni! Získejte zajímavou mzdu a další výhody! Navíc na pracovišti s výbornou dopravní dostupností.
Náplní vaší práce bude:
  • zajištění bezproblémového chodu výrobních linek
  • provádění preventivní údržby a kontrol
  • spolupráce na neustálém zlepšování výroby
  • Požadujeme

    Ať jste zkušený údržbář nebo čerstvý absolvent, rádi Vás přivítáme do týmu! Na tuto pozici je potřeba mít:
  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • znalost vyhlášky 50 §5
  • přehled v elektronice a ovládání strojů
  • orientaci ve schématech elektrických zařízení a v dílenských výkresech
  • základní znalost práce na PC (sada Office – Excel a další)
  • Nabízíme

    U nás získáte nástupní mzdu 30 530 Kč. S příplatky a prémiemi můžete mít i 38 085 Kč měsíčně! Když Vám práce půjde od ruky, můžete profesně růst. Ke mzdě navíc získáte:
  • 2 000 Kč měsíčně v benefitech (lze využít na dopravu, bydlení a zábavu)
  • garantovaný roční bonus 27 500 Kč (ve 3 částech v průběhu roku)
  • a dalších výhody.