Hledáme šikovné montážníky do výroby a montáž nábytku v Praze
Praha

Informace

Náplň práce

výroba a kompletace nábytkových dílců a segmentů

standardní i atypické práce s masivem, laminem, dýhou

úklid pracoviště
Co od vás očekáváme
vyučení v oboru nebo dovednosti a praxe s výrobou a montáží nábytku výhodou

znalost výrobních postupů, čtení výkresů výhodou

manuální zručnost

samostatnost, pečlivost, pracovitost
Co vám nabízíme
Nabízíme:

Nástup 1.8.2021 na plný úvazek.

Směny - Po-Pá ranní (6:30-14:30)/odpolední(14:30-23:00)

Plnohodnotné zaškolení během 1. měsíce.

Čisté příjemné prostředí

Kvalita nad kvantitou

150Kč/hod

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Výroba a průmysl
Pracovní pozice Hledáme šikovné montážníky do výroby a montáž nábytku v Praze
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč - 160 Kč hodina
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    4 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme šikovné montážníky do výroby a montáž nábytku v Praze ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ABZAKOVO spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Výroba a průmysl
Praha - nejbližší úřady práce