Hledáme KLEMPÍŘE/ROVNAČE!

Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - město

POPIS POZICE:
Chtěli byste se podílet na výrobě dveří do vlakových souprav pro přední strojírenské společnosti na celém světě? Jste fyzicky zdatní a máte vzdělání v oboru strojírenství?
Pokud ano, čtěte dál!

Hledáme KLEMPÍŘE/ROVNAČE do společnosti se skvělým jménem ve světě, sídlící v lokalite Brno - Modřice!

Vaší náplní práce bude:
- rovnání dveří a rámů dveří vlakových souprav
- fyzicky náročnejší práce

Jedná se o práci ve 3směnném provozu.

BENEFITY:
velmi zajímavé finanční ohodnocení
po 6 měsících, nebo po roku převod do KMĚNOVÉHO STAVU společnosti!
25 dní dovolené
závodní stravování
možnost získat certifikaci
doprava z centra Brna - zdarma!
firemní společenské i sportovní aktivity
jazykové a odborné vzdělávání

POŽADAVKY:
- strojírenské vzdělání
- znalost technické dokumentace
- znalost práce s měřidly
- praxe na pozici rovnač nebo lepič výhodou
- fyzická zdatnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Brno - město
Odvětví práce Dělník
Pracovní pozice Hledáme KLEMPÍŘE/ROVNAČE!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 000 Kč - 24 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 12. 10. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledáme KLEMPÍŘE/ROVNAČE! ve městě Brno - město? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - město - Dělník