Hledá se pečlivý kontrolor kvality
Jihomoravský, Modřice

Hledáte práci ve stabilní firmě s fajn kolektivem a lidským přístupem? Jste pečliví a kvalitně odvedená práce je pro vás základ? Hledáme uchazeče na výstupní kontrolu jakosti.

POPIS POZICE:

Co bude vaší náplní práce:

  • Výstupní kontrola lakovaných dílů

  • Zodpovědnost za dodržování systémů jakosti

  • Podpora přípravy a provádění interních a externích zákaznických auditů

PROFIL KANDIDÁTA:

Jak si vás představujeme:

  • Orientujete se ve strojírenské výkresové dokumentaci

  • Praxe v oboru – máte zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobní společnosti

  • Pracujete precizně a důraz kladete na detail a kvalitu odvedené práce

  • Máte uživatelskou znalost práce na PC

  • Jste ochotni pracovat v směnném 11hodinovém provozu (6:00-17:00 / 19:00-6:00)

NABÍZÍME:

Co nabízíme:

  • Férové platové ohodnocení s příplatky a bonusy

  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy) nebo stravenky

  • 25 dní dovolené

  • Body z Cafeterie, které můžete uplatnit v lékárně, optice nebo při cestování

  • Kartu Active Pass na sportování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Zvýhodněný mobilní tarif – zapojit můžete i svou rodinu a přátele

  • Zajištěnou dopravu z Brna firemním autobusem

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Modřice
Odvětví práce Výroba a vývoj
Pracovní pozice Hledá se pečlivý kontrolor kvality
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Modřice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledá se pečlivý kontrolor kvality ve městě Modřice? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Modřice - Výroba a vývoj
Modřice - nejbližší úřady práce